• Hluk na kolejích

  31 srp 23:49

  Otázka hluku na kolejích je dlouhodobá. Po 23. hodině hluk by neměl být, ale vždycky se někdo najde, kdo to porušuje. Mohla by existovat nějaká pokuta za hluk po 23. hodině nebo jiný prostředek, jak řešít hluk na kolejích? Podle mě nejlépe fungujou pokuty.
 • Kouření v kuchyních na kolejích

  31 srp 23:44

  Kouření na kolejích je celkem dost velký problém, stačí se podívat z balkonu dolu a uvidíte, že u kolejí je moře nedopalků. Obzvlašt mě zajímá otázka kouření v kuchyních. Zaprvé je to hodně nebezpečné pro všechny studenty dané koleje, zadruhé kouření vadí všem, kdo jde do kuchyni vařit. Snaším kouř špatně, kromě toho nemusím na kojelích ho snášet, jelikož kouření by za normálních podmínek mělo být zakazané. V kolejním řádu jsem nenašel žádné informace o zákazu kouření. Mohl by se ten zákaz tam objevit? Přál bych si, aby byla jistá pokuta za kouření na kolejích.
 • K2 v červnu

  24 srp 10:18

  Byl jsem na koleji ubytován pouze 1 den, ale co jsem tam viděl. Ve sprchách "to co uděláte na záchodě na velké". A v tom jste se sprchovali. Navíc ti ukrajinci co tam také byli, se snad nikdy nesprchovali.
 • K2

  15 čec 13:56

  Nemohu uvěřit, jak je od července uklizeno na K2! Ve sprchách není plíseň, v kuchyňkách se člověk konečně člověk neštítí vařit atd. atd... Velice ale lituji paní uklízečky, které na K2 přišly... když je vidím, jak u mytí pánských sprch klečí a drhnou dlaždičku po dlaždičce rejžákem, domnívám se, že by měly být placeny zlatem!
 • K5

  22 čen 10:36

  Na koleji K5 jsem velmi spokojená. Paní vedoucí i všechny paní na recepci jsou velmi milé a ochotné. Moc se mi líbí, že na recepci je vždy nějaká výzdoba nebo alespoň květina. Celkově jsem s kolejí spokojena, nejvíce oceňuji lednici na pokoji a vlastní sociální zařízení. Děkuji :) !
 • Reakce: Klid po 10.hodině

  24 kvě 22:58

  Pokud jsou studenti v Kampě, do pokojů na koleji opravdu nic slyšet není. Pokud jsou před Kampou, tak pokud by byli více slyšet, zavřu si okna. Stížnost určitě zase psal nějakej přecitlivělej šprt, pro kterýho je slovo "hospoda" nebo "pivo" sprostý slovo! :D
 • Klid po 10. hodině

  23 kvě 22:05

  Proč nemůže být klid u kolejí v kampě po 22. hodině? Všichni ze zemědělek v kampě a ostatní se učí na zk. a nemají klid. Jděte kalit jinam. Tady pro vás není prostor.
 • Úklid

  18 kvě 22:15

  Stav po "úklidu" mi přijde dost špatný,když to vypadá na toaletách a ve sprchách, jako by se vůbec neuklízelo.
  I přes podané stížnosti se úklid stále nelepší.