• Rýže

  23 dub 17:54

  Dobrý den,
  rýže je posledni dobou tvrdá. Vždycky byla super ale ted poslední 3-4 měsíce bývá tvrdá a křupe. Jinak já jsem tam maximálně spokojená. Jídla super, personál taky super.
 • IPS

  7 dub 21:44

  Dobrý den, ani po minulých instrukcích, aktualizacích a já nevím čím, mi stále nejde převod z účtu IPS na menzu, dříve to šlo v pohodě. Má nejnovější prohlížeč Chrome.
 • špatně spočítané porce

  27 bře 16:30

  Stalo se to minule, dnes znovu. Pondělí, 12:45, měly být knedlíky s uzeným masem a zelím a v tuto dobu už samozřejmě zase nebyly! Takže již podruhé (!!!) špatně vypočítané množství porcí a jedinou možností dát si podešev, vámi nazývaný masem, s rýží a párkovou oranžovou omáčkou.Člověk by čekal, že budete očekávat, že o knedlíky bude zájem mnohem větší než o to hovězí maso, navíc když se přesně totéž stalo již minimálně podruhé. Z menzy jsem poslední dobou opravdu zklamaná. jídla stále dokola, ty jídeláky snad nikdo ani nepřehazuje, některá dobrá jídla úplně vymizela, kvalita šla strašně dolů. Je to škoda.
  • Re: špatně spočítané porce

   28 bře 11:19

   Dobrý den,
   chápu Váš hněv, ale plněné knedlíky jsme připravili na 300 porcí. Více porcí je problém připravit. Jídelníček se opakuje po 6 týdnech. Pokud myslíte, že dobrá jídla vymizela, tak mi napište a můžeme nějaká jídla vyměnit.
   Tomaschko
 • IPS

  19 bře 11:06

  Dobrý den, proč nelze nabít účet v menze nebo IPS rychle a okamžitě online platbou platební kartou a nečekat cca 3 dny na to, než se něco převede? Děkuji
 • IPS

  24 úno 09:47

  Dobry den, proč nejde v mobile po prihlaseni do iCanteen prevest penize z uctu IPS na menzu? Vzdycky to slo. Dekuji
 • Kvalita jídla, jídelníčky

  23 úno 15:11

  V poslední době se velmi zhoršila kvalita jídla (např. brambory, jídlo není dochucené), zároveň se jídelníčky velmi často opakují a jsou nabízena taková jídla, ze kterých si mnohdy není možné vybrat. Uvítala bych, kdyby se také střídaly dny, ve kterých jsou daná jídla nabízena (například kuřecí řízek vychází vždy na středu).
  Kladně bych hodnotila polévky.
 • Okurka

  22 úno 20:21

  To, že už jste zrušili kyselou okurku u karbanátků jsem si tak nějak zvykla, ač tam tedy chybí. Ale to, že jsem si dnes dala řízek a kyselá okurka tam nebyla, mi přišlo docela trapné. Zdražili jste a ještě vynecháváte komponenty v jídle. Chcete donutit lidi, aby si k tomu kupovali ještě zeleninový salát, že jo? V tom případě se cena jídla opět vyšplhá na více korun. Ráda bych tyto peníze navíc dala, kdybych si na jídle pochutnala... ale sladké brambory dnes byly opravdu šílené.
  • Re: Okurka

   24 úno 12:25

   Dobrý den,

   ano okurky jsem z některých jídel odstranil. Dovolte, abych Vám osvětlil cenu jídla. Dotace na jídlo pro studenta je 17,95 Kč. Pokud zaplatíte za jídlo v menze 21,26 a 31 kč, tak s dotací to činí 39,44 a 49 Kč. Bohužel tato cena nepokryje ani výrobní náklady. Cena potravin bohužel také roste.

   Tomaschko
 • Menza K5 - ZSF

  19 úno 18:08

  Uvítala bych, kdyby byla menza otevřená již od 11h, jelikož spousta hodin začíná v 11:30 a tudíž si na oběd nestíháme dojít. Když jdeme až po hodině, je už pouze minutka č. 2 - hranolky s nugetami nebo něčím podobným smaženým. A tak je tomu každý den, jakmile tam člověk není na 11:30, tak už nemá nic na výběr...
  • Re: Menza K5 - ZSF

   24 úno 12:32

   Dobrý den,

   výdej obědu na K5 začíná v 11.00 hod. pro zaměstnance a pro ostatní strávníky od 11.15 do 14.00 hod. Zatím neuvažujeme o změně času výdeje. Není pravda, že po 13.00 hodině nemůžete mít jiné jídlo, než něco smaženého. Pokud si objednáte, tak si můžete vybrat minimálně ze 3 druhů a dostanete ho do 14.00 hod.

   Tomaschko
 • Zhoršení kvality jídla

  12 úno 01:03

  Do menzy chodím již mnoho let a za sebe mohu říci, že se kvalita jídla zhoršila, ceny ale naopak patří k nejlepším v ČR v menzách, to by však ale nemělo mít vliv na kvalitu. Raději se dobře najím, nemá cenu šetřit na kvalitě jídle, když jej pak nejím a znovu zaplatím za jiné jídlo. Uvítala bych větší pestrost jídel, zdravější jídla i vegan verze a aby daná jídla byla v nabídce po celou dobu, která je deklarovaná pro jejich výdej.
 • Brambory

  9 úno 12:40

  Přidávám se ke stížnostem na brambory. Naprosto otřesné, jíst se nedají. Už si jídla s bramborami ani nedávám, protože jen z plátku masa se člověk nenají a věčně vracet brambory také není zrovna hospodárné pro mou peněženku.

  Příliš mastná jídla jsou také dosti problémem.
 • Internetové objednávání

  8 úno 18:30

  Myslím, že by nebylo špatné, kdyby byla při internetovém navolování viditelná celá denní nabídka, to znamená například pro menzu Teologická oběd číslo 6, abychom se mohli rozhodnut, jestli si raději nedáme jídlo, které se volit nemusí.
 • Hodně muziky za málo peněz

  8 úno 02:20

  I když jsem zaslechl spoustu negativních ohlasů na zdražení, musím říci, že stále je skvělý poměr ceny a kvality, i když se od předchozích let kvalita jídla zhoršila. Dále bych vytkl časté opakování jídel. Ale jak píši, stále je to hodně muziky za málo peněz.
 • Speciality

  7 úno 15:24

  Prosím nedávat ke specialitám vařené brambory, které jsou jako příloha k hotovým jídlům toho dne a jsou velmi nízké kvality. Zařadit raději jinou přílohu, např. americké brambory, které dříve bývaly častěji. Výborné jsou i bramboráčky. Také si pamatuji, že vařené brambory ke specialitám byly vařeny zvlášť a byly mnohem lepší než hotovkové.
 • Vyběr

  3 úno 09:17

  Katastrofa.
 • Minutky

  31 led 13:56

  Většinou jsem měla výuku do 13.00 a pak už byly minutky většinou vyprodané. Když je o to takový zájem, nebylo by k věci trochu navýšit kvantitu?
 • Menza

  29 led 23:34

  Dobrý den, musím souhlasit s příspěvkem pode mnou. Nejsem vybíravá, ale občas ty nasládlé přemrzlé brambory mě tedy znechutí. Dále mi přijde, že některá jídla, např. houbové rizoto nebo špagety, bývají strašně mastná. Jinak si nestěžuji, poměr cena/kvalita jídel je výborný a oceňuji zařazení bulguru do jídelníčku.
 • Kvalita brambor

  24 led 04:31

  Dobrý den.
  Vždycky jsem naši menzu chválil, jak dobře se tam člověk nají, ale letos to stojí za... už od začátku října. Že se občas přiveze špatná dodávka brambor, tak to pochopím. Stane se. Jsme lidi. Člověk to přehlédne. Ale jak je možné, že jsou-li brambory podávány jako příloha 4x do týdne, nedají se 3x z toho vůbec jíst? To přeci není normální. Někdy smrdí až plísní a chuť... No kdyby jste k tomu dávali chleba, myslím že by to bylo lepší. Nevím odkud berete brambory, ale tipl bych si, že dodavatel vymetá v bramborárně v boxech rohy, protože horší kvalitu mít brambora už ani nemůže. Leda že by ji už tekla. :D Jinak si myslím že všechno ostatní je v pořádku. Personál hodný, milý, ale ty brambory. Za takovou kvalitu bych se normálně styděl.
  • Re: Kvalita brambor

   24 úno 12:41

   Dobrý den,

   kvalita brambor je dost velký problém. Vysřídal jsem již 3 dodavatele, ale bohužel nikdo z nich mi nezaručí jaké brambory mi dodá. Během celého roku se mění odrůdy brambor, které jsou nám dodávany. Brali jsme brambory i z Plzně, ale byl všude stejný problém. Třikrát byly v pořádku a pak se to opakovalo.


   Tomaschko
 • Rozmanitost jídel a personál

  22 led 12:47

  Rád bych poukázal na příjemný přístup personálu menzy na ZSF, kde jsem vždy obsloužen příjemnou, úsměvnou formou.
  Dále bych chtěl ale také poukázat na dle mého názoru nedostatečný počet personálu, resp. jdu-li na minutku, opravdu si "nějakou tu minutku" počkám, jelikož dvě pracovnice nemohou tu "kvantu" studentů, tak rychle obsloužit, fyzicky nemožné.
  Dále bych chtěl poukázat na časté opakování jídel. Chuť i cena jsou si myslím dostačující, vezmeme-li v potaz také zvyšování cen potravin, avšak není moc příjemné "baštit" pořád ty samé jídla dokola.


  • Re: Rozmanitost jídel a personál

   24 úno 12:49

   Dobrý den,

   jídelníček je sestaven na 6 týdnů. Myslím, že jen svíčková se opakuje dvakrát v tomto intervalu. Je to cca 120 druhů jídel. Každý den máme 4 druhy hotových jídel, 3 druhy diet, 2 druhy minutek a 11 druhů pizzi. Chápu, že každý nejí všechno, ale myslím, že denní nabídka není malá.

   Tomaschko
 • Bezlepková dieta

  21 led 11:06

  Ocenila bych, kdyby byl uveden název jídla.
 • Menza

  21 led 01:37

  Opakování jídel, bezobědnávkové jídla na zsf nejsou již po 12 hodině.
  Nebylo by špatné mít v jídelníčku napsané co obsahuje bezlepková dieta pro lepší představu co můžeme na talíři čekat.
  • Re: Menza

   24 úno 12:59

   Dobrý den,

   Bezlepková jídla jsem začali připravovat pro strávníky, kteří musejí mít bezlepkovou stravu. Výroba těchto pokrmů je dražší než výroba klasických pokrmů a zatím byl problém odlišit cenově tuto dietu, proto jsme se rozhodli, že nebudeme zveřejňovat bezlepkový jídelníček. Všem kteří požádali, tak je bezlepkový jídelníček posílán elektronicky. V září by mělo dojít ke změně stravovacího systému a tam by mělo být možné tuto dietu cenově oddělit a připravovat za skutečné náklady. Teprve pak jídelníček zveřejníme, ale již za jinou cenu.

   Tomaschko
 • opakování jídel

  17 led 22:30

  Časté opakování jídel :/
 • Menza

  17 led 00:50

  V první řadě bych chtěla pochválit milé kuchařky v menze na ZSF, opravdu radost chodit na obědy :-)

  Ovšem, méně úsměvné je dostat často se opakující jídla - hlavně přílohy brambory/rýže, uvítala bych vícekrát těstoviny či bramborovou kaši.
  A další co bych vytkla je slabé zásobování. V některé dny (docela často, hlavně v pondělí) se stane že už po 12.hodině je k dispozici jen minutka 2 (tudíž hranolky s něčím smaženým). Nemluvě o kvalitě jídla, jak tu bylo zmíněno - mastný bulgur, pak často přesolené kuřecí plátky. V tom vidím jisté zhoršení ...
 • Pridat

  16 led 13:28

  ..vegan jidla prosim.
  • Re: Pridat

   1 bře 07:24

   Dobrý den,

   každý den je minimálně jedno jídlo bezmasé. Bohužel je zatím větší zájem o pokrmy s masem a proto mají větší výběr. Pokud by byl větší zájem, tak není problém zařadit do jídelníčku více bezmasých jídel. O přípravě veganských jídel zatím neuvažujeme.

   Tomaschko
 • Kvalita jídla

  13 led 17:35

  K menze jsem nikdy neměla připomínky. Teď bych mohla říct, že jediné, k čemu nemám připomínku je pizza a minutky. Zdražení jídel si myslím, že je pochopitelné. Při rostoucích cenách potravin jsou ceny v menze stále dobré. Ovšem když jste zdražovali hlavně kvůli masu, myslela jsem si, že to maso bude stravitelné a rozkousatelné. Bohužel se mi mnohdy stane, že si dám jídlo za 31Kč, které je takto ohodnoceno právě kvůli masu, ale maso většinou vracím nedojedené, jelikož nůž ho nedokázal ukrojit a i moje zuby byly slabé na rožvýkání. Co mají teprve říkat důchodci se zubními protézami. Ze smaženého květáku se mi obrátil nejen žaludek naruby, ale i střeva... tekoucí těstíčko z hlaviček květáku a chuť nedopečené mouky a vajec byla opravdu šílená. Poslední výtka je k časté přemaštěnosti jídel. Bulgur, který jsem si dala ve vidině dietnějšího jídla, byl tak přemaštěný, že mi promastil střeva ještě na 3 hodiny po jeho konzumaci.
 • Menza

  12 led 12:07

  Jídlo mi v menze moc nechutnalo, bylo neochucené a nedopečené. Také bych vytkla velice časté opakování jídel.
 • Jídlo

  11 led 17:55

  Celkově mám pocit, že se kvalita menzy zhoršila. Stále to samé jídlo dokola, menší porce, chuť také žádná sláva.
 • Menza

  9 led 20:56

  Upřímně nevím, co si tu všichni stěžují na ceny, kde se za takovou cenu najíte a tím myslím i menzy? :D vtipný.

  K samotné menze, hodně se jídla opakují, stačilo by i prostřídat dny, já mam např. čas chodit na oběd jen některé dny a je tam pořád to samé.. a největší výtka je k pizze!!! Xkrát se mi stalo, že pizza zavírala už ve čtvrt na 1 a to má být výdej do půl 2, navíc dámy obsluhující pizzu to očividně hrozně baví a pa se bojíte, že dostanete seřváno i za to, že si nevezmete pizzu dostatečně rychle..
 • Jídlo

  9 led 17:31

  Na minutkách je pořád to samé dokola. A obědy 5 a 6, které by nejsou na objednávku nejsou už ve 12h.
 • Pestrost jídel

  8 led 13:55

  V loňském roce jsem si naší menzu nemohla vynachválit. Ale letos je to teda nic moc. Je až komické, jak často osoba, která sestavuje jídelníčky, používá Ctrl+c a Ctrl+v. Opakování jídel je opravdu hrozné, když už nestřídají jídla, tak by mohli aspoň prostřídat dny, kdy určitá jídla vaří. To jeden týden je vždy v pondělí na Studentské hrachová kaše a uzený, ve středu na Teologický čočka s párkem a v pátek na Studentský rizoto.
 • Neslanost, přemaštěnost

  8 led 09:40

  Ze začátku mi jídla chutnala, ale postupem času to byly jen brambory, brambory a brambory vařené maštěné. Dobře něco se dá osolit slánkou co bývá na stolech, ale všechno ne. Zapečené těstoviny, tento týden k večeři byly téměř nestravitelné, bez chuti.
 • Pestrost nabídky

  7 led 19:05

  Do menzy jsem chodila ráda, ale když vás ob 14 dní až 3 týdny čeká stále to samé, tak to člověka trochu odradí. Troufám si říct, že na TF v menze jsou kuchařky i personál moc fajn, až na jednu nejmenovanou kuchařku, co je vždy tak "děsně" příjemná, že vyloženě člověku zkazí chuť k jídlu.
 • Pestrost jídel

  7 led 19:02

  Ze začátku jsem byla z menzy nadšená. Bohužel mé nadšení po týdnu opadlo. Na minutkách se neustále opakuje to samé, pizzu si člověk nemůže dávat do nekonečna (hlavně díky příjemné obsluze, se mi tam nechce ani chodit) a objednávková jídla se neustále točí dokola. Co týden je kuřecí plátek nejlépe s brokolicí, poté něco smaženého nebo nějaký těstovinový salát. Málem bych zapomněla na čočku nebo hrách na všemožné způsoby. Všechny vyjmenovaná jídla mám samozřejmě ráda, ale nemusím je jíst každý den. Chtělo by to udělat pestřejší jídelníček.
 • Obsluha u pizzy

  5 led 19:09

  Vůbec by neškodilo, kdyby se paní u pizzy tvářily trochu přijatelně. Jejich kyselé obličeje člověku zkazí veškerou chuť na jídlo a člověk má strach, aby náhodou nebyl seřván, když v ruchu jídelny přeslechne šepot s názvem své pizzy.
 • Prostě jídlo

  5 led 14:38

  Letošní rok je kvalita jídla hrozná. Když už menza zdražila, tak by mohla podávat pokrmy, které se dají jíst. Byly doby, kdy jsem nevěděl co si dát k obědu, protože vše vypadalo lákavě. Teď raději na oběd nejdu, protože mě tam čeká co, řízek 4x týdně na minutce! S láskou vzpomínám na knedlíkový týden kdy bylo kuře na paprice, knedlo, zelo, vepřo, svíčková a rajská na závěr.
 • Studená jídla + kvalita

  2 led 11:45

  Před pár lety jsem byl nadšený a strašně mi všechno chutnalo, a prakticky jsem nevěděl, co si dám (v dobrém slova smyslu), dnes taky nevím, co si dát, ale to proto, že si říkám, co bude menší zlo, menza přidražila a snížila kvalitu jídel, kromě toho se mi často stává, že tak 1 ze 4 jídel jen studené, nebo napůl studené a ještě k tomu paní kuchařky blbě koukají, když si dovolím jim jídlo vrátit, že ho chci teplé.
 • Pestrost jídel

  28 pro 12:57

  V poslední době se menza zhoršila na minutkách je neustále řízek, plátek a smažák nic jiného. A na normálních jídlech si člověk také moc nevybere. Dříve člověk nevěděl co si má radostí dát a dnes neví co si vůbec vybere, protože je to tragédie. A obsluha u pizzy by mohla být konečně trochu příjemnější.
  • Re: Pestrost jídel

   1 bře 07:28

   Dobrý den,

   obsluhu u pizzi jsme prozatím vyměnili. Řízky a sýr jsme do jídleníčku zařadili právě proto, aby pokud si strávník nevybere z hotových jídel, stále má možnost jít na řízek a sýr. Tyto jídla jí většina strávníků. Bohužel se to takto neujalo a tak jsme již jídelníčky v minutkách změnili a přidali polotovary o které byl zájem.

   Tomaschko
 • Ostrá jídla

  16 pro 23:17

  Uvítal bych, kdyby se v menze alespoň příležitostně objevovala pálivá jídla (ať už se jedná o minutky, klasická jídla nebo pizzu).
  Všechna jídla, která měla v názvu slova jako je "pikantní" nebo "ostrý", prakticky nepálila.